UNBEATABLE LOOK
UNBEATABLE DOG
EVERY
WHEN YOU ONLY HAVE
TREE MINUTES
TO MAKE AN IMPRESSION,
DETAIL
MATTERS
MADE
LEGENDS
ARE
(not born)
WHEN YOU SPEND
MOST OF YOUR LIFE
IN WRAPS
YOU DESERVE
A LITTLE BIT OF
GLAMOUR
ON WEEKENDS.
ELEGANCE
IS PART OF BEING AN ICON

Par mums

Print

Sveiks, mīļais jorksīras terjeru draugs.

Mans vārds ir Ineta Valdava. Es esmu Valdrix jorku audzētavas pamatlicēja.

ValdRIX ir reģistrēts Latvijas Kinoloģiskaja apvienībā 23. janvārī 2008.gadā, 2010. gadā pārreģistrēta LKBA (Latvijas Kinoloģisko Biedrību Apvienībā). Mūsu pastāvēšanas laiks nav liels, bet mūsu suņu sasniegumi runā paši par sevi. Visi suņi aug ģimeniskā gaisotnē, saņem nedalītu mīlestību, profesionālu kopšanu un barību. Visi suņi apmeklē suņu skolu un piedalās izstādēs. Mūsu audzētavas suņi ir jebkuras izstādes krāšņa rota, regulāri Best in Show izstāzu dalībnieki un uzvarētāji.

Visi ValdRIX suņi ir mūsu lielās ģimenes locekļi. Tomēr katram ir savas prasības un ieradumi.

Pirmo reizi ar jorkšīras terjeriem saskāros Polijā, paziņu ģimenē tālajā 1995.gada rudenī. Tad arī jorki iekaroja manu sirdi uz visu atlikušo dzīvi.

Pirmais suns manā ģimene ienāca 2004.gada septembrī. Borejs ir ievests no Krievijas, Pēterburgas. Šis suns ir visas ģimenes mīlulis un luteklis.

Otrā ir Onda. Šo kucīti meklējām, kā draudzeni mūsu suņukam Borejam. Ondai ir ļoti spilgti izteikts izstažu harismatisms, viņa burtiski lido pa ringu un pats galvenais viņai tas ļoti patīk. Ondas panākumi runa paši par sevi - UCI WORLD čempione, Multi čempione, BIS uzvarētāja (CACIB Tallinna un Kanis-A CAC ranga izstādē). Onda ir septiņu ValdRIX kucēnu mamma.

Trešais suņuks ir Sise. Ļoti patmīlīga un noslēgta meitene. Savu dīvānu vērtē augstāk par pastaigām parkā. Bet tas nav liedzis kļūt par Latvijas čempioni, uzvarēt kucēnu BIS Lietuvā. Sise mūms ir dāvājusi audzētavas suni Bentliju, kurš veiksmīgi ir sācis un turpina savu izstāžu karjeru. 2011 gada Sise piepulcinaja Valdrixsiem 5 jaukus kucēnus - Imperial (patreiz NL), Indigo un meitiņas Resistible, Mella un Infinity.

Tad nāca O'Rnella, jeb kā mēs viņu ģimenē saucam Gunga. Gunga mūsu ģimenē ienāca, kā viens no aktīvākajiem un nenogurdināmākajiem suņiem. Pirmos audzētavas kucēnus atnesa tieši viņa - Al'Pachino un Antonio ir viņas bērni. Viens no viņas bērniem Al'Kapone ir aizceļojis uz Vladikaukāzu. 2010.gada janvarī viņa kļuva otro reizi par mammu, šoreiz tās ir 4 e-meitenes - Elizabete, Emily, Emanuella un Esmeralda. 2011. gadā dzimuši Hammers (patreiz EST) un Izstāžu čempione Holly.

Mazulīte Bibi ir atvesta no Polijas. Viņas tētis nāk no slavenās Hunderwood audzētavas. Bibi ir paņēmusi visas labas īpašības no sava tēva un veiksmīgi viņas liek lietā izstāžu ringā. Neskatoties uz viņas miniatūro izmēru, viņa audzētavai ir dāvājusi Diamontu - jaunāko audzētavas suni.

Casablanka sākusi un turpina savu izstāžu karjeru un lepojas ar junioru čempiona titulu latvija un Lietuva, ari Pieaugušo suņu klasē jau kļuvusi par latvijas Čempioni. 2010 gada Ziemassvētku naktī dāvāja Valdrixsiem 2 brašus mazuļus - Fellini (patreiz Spānijā) un Figaro (patreiz NL)

Antonio, Al'Pachino, Bentlijs, Diamonds un Giowani dzīvo rokas stiepiena attālumā un ir bieži mūsu mājas viesi.

Mūsu izstāžu čempioni labprāt iepazīsies ar jaunām suņu lēdijām dzimtas turpināšanai.

Mums ļoti patīk kontaktēties ar saviem draugiem-jorkiņiem. Esam izveidojuši domubiedru grupu, kuri regulāri jau piekto gadu no vietas atrod laiku un gribēšanu būt kopā. Uz Ziemassvētkiem rīkojam jorku karnevālus ar Salaveci. Vasarā mēs aktīvi sportojam un ceļojam.

Mūsu audzētavas vēsture tikai top.

Mēs esam atvērti visiem interesentiem un suņu mīliem. Jūs arī varat pievienoties mūsu kuplajam pulciņam.

 

Ar patiesu cieņu Ineta Valdava

English Latvian Russian